2018 Girls' WNY Track & Field Classic

Save 15% of online purchases by using coupon code "trackqua" at check out.

 

 

Event 1  Girls Outdoor Pentathlon
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Myers, Kayla               9 Williamsvill              2568  
  2 Tillman, Shayla           11 Starpoint                 2223  
  3 Kane, Abby                 9 Hamburg                   2157  
  4 Menz, Natalie             12 Barker HS                 1910  
  5 Williams, Cassandra       12 Frontier                  1612  
  6 McNeil, Emily              9 North Tonawa              1608  
  7 Kufel, Hannah             12 Lancaster                 1595  
 
Event 1  Outdoor Pentathlon: #1 Girls 100 Meter Hurdles Outdoor Pentathlon
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Myers, Kayla               9 Williamsvill             17.65   2    525
  2 Menz, Natalie             12 Barker HS                18.03   3    485
  3 Tillman, Shayla           11 Starpoint                18.04   3    484
  4 McNeil, Emily              9 North Tonawa             18.87   2    402
  5 Kane, Abby                 9 Hamburg                  19.01   1    389
  6 Williams, Cassandra       12 Frontier                 19.24   1    368
  7 Kufel, Hannah             12 Lancaster                20.04   1    299
 
Event 1  Outdoor Pentathlon: #2 Girls High Jump Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kane, Abby                 9 Hamburg                  1.45m     566
  2 Tillman, Shayla           11 Starpoint                1.42m     534
  3 Myers, Kayla               9 Williamsvill             1.36m     470
  4 Williams, Cassandra       12 Frontier                 1.33m     439
  5 Kufel, Hannah             12 Lancaster                1.27m     379
  6 Menz, Natalie             12 Barker HS                1.24m     350
  7 McNeil, Emily              9 North Tonawa             1.18m     293
 
Event 1  Outdoor Pentathlon: #3 Girls Shot Put Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Tillman, Shayla           11 Starpoint                8.61m     439
  2 Myers, Kayla               9 Williamsvill             8.14m     408
  3 Kufel, Hannah             12 Lancaster                7.11m     342
  4 Menz, Natalie             12 Barker HS                6.82m     324
  5 Williams, Cassandra       12 Frontier                 6.59m     309
  6 Kane, Abby                 9 Hamburg                  6.42m     298
  7 McNeil, Emily              9 North Tonawa             5.56m     243
 
Event 1  Outdoor Pentathlon: #4 Girls Long Jump Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Myers, Kayla               9 Williamsvill             5.11m     589
  2 Menz, Natalie             12 Barker HS                4.35m     391
  3 Tillman, Shayla           11 Starpoint                4.22m     359
  4 Kane, Abby                 9 Hamburg                  4.07m     324
  5 Williams, Cassandra       12 Frontier                 3.87m     279
  6 Kufel, Hannah             12 Lancaster                3.86m     276
  7 McNeil, Emily              9 North Tonawa             3.75m     252
 
Event 1  Outdoor Pentathlon: #5 Girls 800 Meter Run Outdoor Pentathlon
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Kane, Abby                 9 Hamburg                2:39.39     580
  2 Myers, Kayla               9 Williamsvill           2:39.70     576
  3 McNeil, Emily              9 North Tonawa           2:54.54     418
  4 Tillman, Shayla           11 Starpoint              2:55.57     407
  5 Menz, Natalie             12 Barker HS              3:00.61     360
  6 Kufel, Hannah             12 Lancaster              3:07.41     299
  7 Williams, Cassandra       12 Frontier               3:17.83     217
 
Event 2  Girls 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Sacilowski, Corrin        12 Springville            7:30.97  
  2 Borzelleri, Alexis         9 Hamburg                9:06.02  
  3 Barone, Brooke             8 North Tonawa           9:31.07  
  4 Mayer, Lindsey            11 Hamburg               10:18.56  
 
Event 3  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Arnold, Genevieve         10 Orchard Park             16.44Q  1 
  2 Carson, Amylea            12 North Tonawa             16.65Q  2 
  3 Kruszka, Madelyn          11 Hamburg                  16.68Q  1 
  4 Gerber, Grace             12 Wilson HS (S             17.74Q  2 
  5 Lillis, Abigail           11 Orchard Park             17.12q  1 
  6 Lima, Alexis              12 Lancaster                17.97q  1 
  7 Schaefer, Brooke           8 Lancaster                18.03q  1 
  8 Gioeli, Macey             10 North Tonawa             18.57q  2 
  9 Caligiuri, Callie         11 Frontier                 18.70   2 
 10 Brown, Nina               12 Buffalo Acad             18.80   2 
 11 Rozler, Rennee            10 Hamburg                  19.32   1 
 
Event 3  Girls 100 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Carson, Amylea            12 North Tonawa             15.99  
  2 Kruszka, Madelyn          11 Hamburg                  16.78  
  3 Lillis, Abigail           11 Orchard Park             16.89  
  4 Arnold, Genevieve         10 Orchard Park             16.91  
  5 Gerber, Grace             12 Wilson HS (S             17.45  
  6 Lima, Alexis              12 Lancaster                17.86  
  7 Schaefer, Brooke           8 Lancaster                18.09  
  8 Gioeli, Macey             10 North Tonawa             18.25  
 
Event 4  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Crean, Jenna              11 Orchard Park             12.89Q  2 
  2 Konieczny, Amanda         10 Lancaster                13.08Q  1 
  3 Danyluk, Claire            9 Hamburg                  13.25Q  2 
  4 Grazen, Brianna           10 Lancaster                13.27Q  1 
  5 Hanlon, Faith             11 Orchard Park             13.49q  1 
  6 Myers, Jenny              11 Wilson HS (S             13.76q  2 
  7 Borysewicz, Deborah        7 Hamburg                  13.77q  2 
  8 Mott, Jaden               10 Starpoint                14.03q  2 
  9 Brice, Jaden               9 Williamsvill             14.16   2 
 10 Martin, T'Aira             8 Sweet Home               14.32   1 
 11 Austin, Maddison          10 Starpoint                14.33   1 
 12 Hendricks, Kenisha        10 Sweet Home               14.64   2 
 13 Kearney, Jaida            10 Sweet Home               15.02   1 
 14 Orlowski, Megan            8 North Tonawa             15.12   1 
 
Event 4  Girls 100 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Crean, Jenna              11 Orchard Park             12.79  
  2 Konieczny, Amanda         10 Lancaster                13.06  
  3 Grazen, Brianna           10 Lancaster                13.17  
  4 Danyluk, Claire            9 Hamburg                  13.19  
  5 Hanlon, Faith             11 Orchard Park             13.22  
  6 Myers, Jenny              11 Wilson HS (S             13.73  
  7 Borysewicz, Deborah        7 Hamburg                  13.84  
  8 Mott, Jaden               10 Starpoint                14.04  
 
Event 5  Girls 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Major, Rachael            10 Orchard Park          11:10.45  
  2 Bugenhagen, Heather       11 Starpoint             11:30.62  
  3 Zajac, Tessa               9 Lancaster             11:53.27  
  4 Zitomer, Samantha         11 Hamburg               12:11.18  
  5 Warula, Nina               9 Lancaster             12:24.22  
  6 Gaume, Lauren             12 Hamburg               12:58.33  
  7 Reagan, Julie             11 Wilson HS (S          13:08.81  
  8 Mackey, Miranda           10 North Tonawa          13:28.11  
  9 Flynn, Kara               12 Starpoint             13:34.30  
 10 Pitzruzella, Caitlyn      10 Sweet Home            14:05.19  
 
Event 6  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Sweet Home                                          4:19.59  
     1) Andrews, Amanda 11              2) Gerber, Megan 8                
     3) Kasperek, MaKayla 11            4) Hall, Lanee 8                  
  2 Hamburg                                             4:21.30  
     1) Danyluk, Claire 9               2) Bermingham, Riley 10           
     3) Kabza, Molly 12                 4) Reczek, Charlotte 10           
  3 Orchard Park                                        4:23.62  
     1) Choroser, Beatrice 10           2) Doherty, Kate 10               
     3) Klass, Kameron 10               4) McClintock, Abigail 10         
  4 Starpoint                                           4:26.87  
     1) Valentine, Nicole 12            2) Gielow, Lydia 10               
     3) Murchison, Allison 12           4) Shea, Samantha 12              
  5 Lancaster                                           4:28.72  
     1) Burgard, Sydney 11              2) Monk, Aubrey 9                 
     3) Olson, Corrine 12               4) Lasker, Maya 9                 
  6 North Tonawanda                                     4:45.80  
     1) Wojtaszek, Ava 10               2) Rogers, Ashley 11              
     3) Hanes, Jessica 9                4) Gioeli, Macey 10               
 
Event 7  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Orchard Park                                          50.86  
  2 Lancaster                                             50.97  
  3 Hamburg                                               53.48  
  4 North Tonawanda                                       53.52  
  5 Sweet Home                                            54.45  
     1) Kearney, Jaida 10               2) Gerber, Megan 8                
     3) Hall, Amari 7                   4) Hall, Lanee 8                  
  6 Wilson HS (Sec 6)                                     55.13  
  7 Starpoint                                             55.87  
 
Event 8  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Orchard Park                                       10:24.03  
     1) Salmon, Paige 9                 2) Ippolito, Olivia 9             
     3) McHugh, Emily 9                 4) Camalleri, Onalee 10           
  2 Hamburg                                            10:38.76  
     1) Kabza, Molly 12                 2) Kane, Megan 12                 
     3) Quinlivan, Erin 11              4) Walker, Emmy 9                 
  3 North Tonawanda                                    10:44.54  
     1) Annunziato, Olivia 9            2) Hanes, Jessica 9               
     3) Rogers, Ashley 11               4) Davignon, Brianna 11           
  4 Lancaster                                          11:16.28  
     1) Cook, Grace 12                  2) Smistek, Claudia 10            
     3) Kilanowski, McKEnzie 10         4) Strong, Veronica 9             
 
Event 9  Girls 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Bogulski, Marin           10 Orchard Park           5:05.48  
  2 Major, Rachael            10 Orchard Park           5:11.86  
  3 Lasker, Maya               9 Lancaster              5:12.26  
  4 Bugenhagen, Heather       11 Starpoint              5:24.54  
  5 Fisher, Chloe              7 Frontier               5:29.57  
  6 Ambrusko, Elizabeth       10 North Tonawa           5:32.07  
  7 Sullivan, Shannon          8 Sweet Home             5:34.00  
  8 Graney, Mina               7 North Tonawa           5:36.43  
  9 Kramer, Arianna            9 Williamsvill           5:45.92  
 10 Zitomer, Samantha         11 Hamburg                5:46.96  
 11 Lewis, Morgan             12 Hamburg                5:47.66  
 12 Danwin, Sara              10 Starpoint              5:54.93  
 13 McHugh, Emily              9 Orchard Park           5:57.07  
 
Event 10  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Konieczny, Amanda         10 Lancaster                27.10Q  3 
  2 Danyluk, Claire            9 Hamburg                  27.21Q  1 
  3 Wojciechowski, alison     10 Lancaster                27.53Q  2 
  4 Klass, Kameron            10 Orchard Park             28.09Q  2 
  5 Valentine, Nicole         12 Starpoint                28.29Q  3 
  6 Borysewicz, Deborah        7 Hamburg                  29.14Q  1 
  7 Kufel, Hannah             12 Lancaster                28.63q  2 
  8 Mott, Jaden               10 Starpoint                28.72q  3 
  9 Henderson, Maya           10 Orchard Park             29.06   3 
 10 Reczek, Charlotte         10 Hamburg                  29.15   1 
 11 Brice, Jaden               9 Williamsvill             29.48   3 
 12 Gioeli, Macey             10 North Tonawa             29.83   1 
 13 Martin, T'Aira             8 Sweet Home               30.00   2 
 14 Vigneron, Brianna         12 Orchard Park             30.15   2 
 15 Erickson, Ella             9 Williamsvill             31.84   1 
 
Event 10  Girls 200 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Konieczny, Amanda         10 Lancaster                27.06  
  2 Danyluk, Claire            9 Hamburg                  27.27  
  3 Wojciechowski, alison     10 Lancaster                27.54  
  4 Klass, Kameron            10 Orchard Park             27.90  
  5 Kufel, Hannah             12 Lancaster                28.19  
  6 Valentine, Nicole         12 Starpoint                28.78  
  7 Mott, Jaden               10 Starpoint                28.90  
  8 Borysewicz, Deborah        7 Hamburg                  28.95  
 
Event 11  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Shea, Samantha            12 Starpoint                59.11Q  1 
  2 Crean, Jenna              11 Orchard Park             59.66Q  2 
  3 Goldowski, Gwyneth         9 Frontier               1:00.23Q  1 
  4 Burgard, Sydney           11 Lancaster              1:02.15Q  2 
  5 Daigler, Hallie           12 North Tonawa           1:03.07q  2 
  6 Monk, Aubrey               9 Lancaster              1:03.43q  1 
  7 Quinlivan, Erin           11 Hamburg                1:04.78q  1 
  8 Murchison, Allison        12 Starpoint              1:06.85q  2 
  9 Choroser, Beatrice        10 Orchard Park           1:07.06   2 
 10 Brice, Jaden               9 Williamsvill           1:07.92   1 
 11 George, Janie             11 Frontier               1:09.04   2 
 12 Gray, Melanie             10 Wilson HS (S           1:10.93   1 
 13 Erickson, Ella             9 Williamsvill           1:11.52   2 
 14 Rogers, Ashley            11 North Tonawa           1:12.98   1 
 
Event 11  Girls 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Crean, Jenna              11 Orchard Park             57.70  
  2 Shea, Samantha            12 Starpoint                58.52  
  3 Daigler, Hallie           12 North Tonawa           1:01.70  
  4 Goldowski, Gwyneth         9 Frontier               1:02.00  
  5 Burgard, Sydney           11 Lancaster              1:02.41  
  6 Monk, Aubrey               9 Lancaster              1:04.83  
  7 Quinlivan, Erin           11 Hamburg                1:07.16  
  8 Murchison, Allison        12 Starpoint              1:08.49  
 
Event 12  Girls 4x401 Meter Relay Freshman
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Hamburg                                             4:36.34  
     1) Ztba, Z 6                       2) Danyluk, Claire 9              
     3) Borysewicz, Deborah 7           4) Ingraham, Ella 7               
  2 North Tonawanda                                     5:14.51  
     1) Hanes, Jessica 9                2) Graney, Mina 7                 
     3) Barone, Brooke 8                4) Annunziato, Olivia 9           
 
Event 13  Girls 400 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Lillis, Abigail           11 Orchard Park           1:08.72   2 
  2 Gerber, Grace             12 Wilson HS (S           1:11.80   2 
  3 Schaefer, Brooke           8 Lancaster              1:13.95   2 
  4 Caligiuri, Callie         11 Frontier               1:14.38   2 
  5 Baker, Gabby              11 Barker HS              1:15.79   2 
  6 Bunn, Shannon             10 Hamburg                1:19.38   1 
  7 Andrews, Amanda           11 Sweet Home             1:19.41   2 
  8 LaRosa, Cameron           10 Frontier               1:21.73   1 
  9 Myers, Jillian            11 Williamsvill           1:22.65   1 
 
Event 14  Girls 800 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 McGough, Emily             9 Frontier               2:27.13   2 
  2 Bogulski, Marin           10 Orchard Park           2:27.55   2 
  3 cline, allison            10 Frontier               2:35.10   2 
  4 McClintock, Abigail       10 Orchard Park           2:35.95   2 
  5 Kane, Megan               12 Hamburg                2:36.52   2 
  6 Salmon, Paige              9 Orchard Park           2:36.61   2 
  7 Reagan, Jen                9 Wilson HS (S           2:37.56   2 
  8 Kruszka, Claire           10 Frontier               2:37.89   1 
  9 Stoelting, Elena           9 Starpoint              2:38.64   1 
 10 Annunziato, Olivia         9 North Tonawa           2:39.88   2 
 11 Kulikowski, Kirsten       11 Lancaster              2:41.25   1 
 12 Vogl, Annabelle           12 Lancaster              2:45.18   1 
 13 Kramer, Arianna            9 Williamsvill           2:53.60   1 
 14 Flynn, Kara               12 Starpoint              2:54.04   1 
 15 Estrada, Mary             11 Sweet Home             2:58.65   1 
 
Event 15  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Turnage, Amaya            12 Sweet Home             5-02.00  
  2 Hennessy, Katelynn        11 Orchard Park           5-00.00  
  3 Austin, Maddison          10 Starpoint              4-10.00  
  3 Tartaro, Trinity          11 Orchard Park           4-10.00  
  5 Munnikhyusen, Skylar      10 Wilson HS (S           4-08.00  
  5 Hendricks, Kenisha        10 Sweet Home             4-08.00  
  5 Brogan, Mia               10 Hamburg                4-08.00  
  5 Bunn, Olivia              10 Hamburg                4-08.00  
  5 Wojtaszek, Ava            10 North Tonawa           4-08.00  
 10 Normandin, Brooke         10 North Tonawa           4-02.00  
 10 O'Shei, Sarah             11 Lancaster              4-02.00  
 10 Baker, Brook               9 Frontier               4-02.00  
 
Event 16  Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Pasqualetti, Leah         10 Orchard Park          11-06.00  
  2 Giancarlo, Eve             9 Sweet Home            10-06.00  
  3 Doherty, Kate             10 Orchard Park           9-06.00  
  4 Delly, Madeline           11 Lancaster              9-00.00  
  4 Eichner, Tess             10 Hamburg                9-00.00  
  6 Keelty, Paige             11 Starpoint              8-06.00  
  7 Delucia, Ellie            11 Hamburg                7-06.00  
  7 Forehand, Clara            8 Hamburg                7-06.00  
  9 Goldthwait, Beatrice      11 Lancaster              6-00.00  
 
Event 17  Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Konieczny, Amanda         10 Lancaster             16-09.00  
  2 Puskar, Sara              10 Orchard Park          16-04.25  
  3 Munnikhyusen, Skylar      10 Wilson HS (S          15-11.00  
  4 Gervan, Ava               12 Lancaster             14-11.50  
  5 Mason, Haleigh            10 Barker HS             14-09.00  
  6 Wojciechowski, alison     10 Lancaster             14-07.00  
  6 Goldowski, Gwyneth         9 Frontier              14-07.00  
  8 Carter, Olivia            10 Medina                14-06.00  
  9 Munnikhuysen, Shea        12 Wilson HS (S          14-02.50  
 10 Perrino, Halie            11 Hamburg               13-08.50  
 11 Wojtaszek, Ava            10 North Tonawa          13-03.00  
 11 Tartaro, Trinity          11 Orchard Park          13-03.00  
 13 Normandin, Brooke         10 North Tonawa          13-01.75  
 14 Bucello, Brianna          11 Sweet Home            13-00.50  
 15 Vieaux, Grace             10 Starpoint             12-10.75  
 16 Gregoire, Ciara           10 Barker HS             12-10.50  
 -- Ingraham, Ella             7 Hamburg                   FOUL  
 
Event 18  Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Arnold, Genevieve         10 Orchard Park          36-01.00  
  2 Ando, Courtney             9 Lancaster             33-05.00  
  3 Puskar, Sara              10 Orchard Park          33-02.00  
  4 Carter, Olivia            10 Medina                32-04.00  
  5 Munnikhuysen, Shea        12 Wilson HS (S          32-02.00  
  6 Gervan, Ava               12 Lancaster             31-03.00  
  7 Gregoire, Ciara           10 Barker HS             31-00.50  
  8 Wojtaszek, Ava            10 North Tonawa          30-10.50  
  9 Nyhart, Katie             10 Hamburg               30-04.25  
 10 Gielow, Lydia             10 Starpoint             29-09.00  
 11 Maxson, Emma              12 Hamburg               29-04.25  
 12 Mason, Haleigh            10 Barker HS             29-02.75  
 13 Brice, Jaden               9 Williamsvill          28-11.00  
 14 Vieaux, Grace             10 Starpoint             28-10.75  
 15 Bucello, Brianna          11 Sweet Home            28-10.00  
 16 Normandin, Brooke         10 North Tonawa          26-09.00  
 17 Erickson, Ella             9 Williamsvill          25-07.00  
 18 LaRosa, Cameron           10 Frontier              24-08.75  
 
Event 19  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Surdej, Natalia            9 Lancaster             38-03.50  
  2 Harrison, Madelyn          8 Hamburg               32-03.50  
  3 Ewald, Shelby             11 Barker HS             30-10.00  
  4 Munnikhuysen, Shea        12 Wilson HS (S          30-09.50  
  5 Mejak, Kirstin            10 Frontier              30-08.00  
  6 Pavelski, Page               Clarence              29-11.00  
  7 Bagley, Laura                Clarence              29-09.00  
  8 Benedict, Dylan           11 Buffalo Acad          29-02.00  
  9 Babcock, Kathleen          9 Barker HS             28-04.50  
 10 Wagner, Jadyn             11 Sweet Home            27-04.50  
 11 A'Hearn, Casey            12 Barker HS             26-07.00  
 12 Stevick, Angela           12 North Tonawa          26-05.50  
 13 Zelazny, Miranda          10 Medina                25-11.00  
 14 Clarke, Eleanor           12 Hamburg               25-08.50  
 15 Lima, Alexis              12 Lancaster             24-04.50  
 16 Brodzik, Emma             10 Orchard Park          24-04.00  
 17 Hartung, Hannah            9 Orchard Park          24-01.00  
 18 Vecchio, Alexandria       10 Lancaster             23-07.00  
 19 Dessap, Hamei             10 North Tonawa          23-06.50  
 20 Golden, Catherine          9 Williamsvill          20-10.50  
 21 Sivasubramaniam, Arthika     Sweet Home            17-04.50  
 
Event 20  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Surdej, Natalia            9 Lancaster             98-05.50  
  2 Mckenzie, Liz             11 Lancaster             96-08.50  
  3 Dinse, Isabel             10 Wilson HS (S          95-01.50  
  4 Clarke, Eleanor           12 Hamburg                  92-04  
  5 Munnikhuysen, Shea        12 Wilson HS (S          91-01.50  
  6 Bagley, Laura                Clarence                 89-00  
  7 Wagner, Jadyn             11 Sweet Home               86-09  
  8 A'Hearn, Casey            12 Barker HS                86-07  
  9 Vecchio, Alexandria       10 Lancaster                78-10  
 10 Brodzik, Emma             10 Orchard Park          78-01.50  
 11 Pavelski, Page               Clarence              76-01.50  
 12 Quinlin, Rose             10 Orchard Park             73-09  
 13 Zielinski, Lauren         10 Hamburg                  70-04  
 14 Zelazny, Miranda          10 Medina                   66-00  
 15 Stevick, Angela           12 North Tonawa          65-02.50  
 16 Golden, Catherine          9 Williamsvill             64-06  
 17 Brunn, Maddy              10 Frontier                 56-10  
 18 Knavel, Madison           10 Orchard Park             56-09  
 19 Dessap, Hamei             10 North Tonawa             53-07  
 20 Sivasubramaniam, Arthika     Sweet Home               43-04  
 
Event 21  Girls 2000 Meter Steeplechase
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Harris, Serena            10 Barker HS              8:22.46  
  2 Myers, Jillian            11 Williamsvill           8:27.58  
  3 Vieaux, Emilie            11 Starpoint              8:36.49  
  4 Volpini, Marina           11 Lancaster              8:39.37  
  5 Mason, Sarah              12 Barker HS              8:43.07  
  6 Lewis, Claire              9 Hamburg                9:28.72  
  7 Endress, Elliana           7 Hamburg                9:47.37