Buffalo Track & Field Classic

Licensed to Trackqua - Contractor License
HY-TEK's Meet Manager 7/21/2017 03:08 PM
2017 Buffalo Track & Field Classic - 7/15/2017                 
Johnnie B. Wiley Stadium                            
Jefferson & Best Streets                            
Results                                    
 
Event 50  50 Meter Dash O 4-6 Year Olds Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Quentin Littleton            God Speed                 9.10   1 
  2 Tiernan O'Malley             Just Blaze               10.55   2 
  3 E'Marrion Bishop             CS                       10.83   1 
  4 Caleb Brown                  WS Blue                  10.87   1 
  5 Marcelle Reed Jr             Unattached               11.00   2 
  6 Sha-Teek Rahmel Howze        Unattached               11.01   3 
  7 Arthur Jordan                Unattached               11.40   2 
  8 Grant Littleton              God Speed                11.60   3 
  9 Journey Murray               Unattached               11.66   2 
 10 Jorden Mayfield              God Speed                12.16   2 
 11 Justin Brewer II             Unattached               13.45   1 
 12 Wisdom Osborne Harris        Unattached               14.77   2 
 13 Nasir Williams               Unattached               16.20   3 
 
Event 51  50 Meter Dash O 4-6 Year Olds Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Joss Jones                   E Side Lions             10.06   1 
  2 Gambill De'Airan             E Side Lions             11.04   1 
  3 Aleigha Foster               Elite Flyers             11.42   2 
  4 Rae'Lyiah Sylvester          Unattached               11.52   1 
  5 Zaleah Thomas                God Speed                11.88   2 
  6 Lillian Montgomery           Unattached               12.15   2 
  7 Mei'Lynn Reed                Unattached               12.19   2 
  8 Kendra Hall                  Unattached               12.83   1 
 10 Allison Colston              Unattached               16.79   2 
 
Event 52  50 Meter Dash A 7-8 Year Olds Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Elijah Brown                 WS Blue                   8.83   2 
  2 Aurelio (Leo) Lugo           Unattached                9.40   1 
  3 Prince Buchanan              CS                        9.50   2 
  4 Jared Sadler                 Unattached                9.86   2 
  5 Freddie Miller               Unattached               10.20   2 
  6 Mekhi Dearing-Walker         Elite Flyers             10.65   2 
  7 Jeramiah Hall                Unattached               10.70   1 
  8 Luke Hall                    Unattached               10.71   1 
  9 Owen Reid                    Unattached               11.18   2 
 10 Robert Frazier               Elite Flyers             11.32   2 
 
Event 53  50 Meter Dash A 7-8 Year Olds Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Kaleigha Andrews             Elite Flyers              8.72   2 
  2 Samiya Crockett              E Side Lions              8.88   2 
  3 Lillian Hyde-James           CS                        9.40   2 
  4 Alayah Brown                 E Side Lions              9.42   1 
  5 Michelle Baker               Just Blaze                9.47   1 
  6 Za'Breya Goodman             Unattached                9.52   1 
  7 Jahzara McGee-Burgess        Elite Flyers              9.72   1 
  8 Siahnna Miller               Elite Flyers              9.72   2 
  9 Maryiah Dearing-Walker       Elite Flyers             10.09   2 
 10 Maddie O'Maddie              Just Blaze               10.09   1 
 11 Courtlyn Frazier             Elite Flyers             10.43   1 
 12 Tynea Hunt                   Just Blaze               10.69   1 
 13 Layla Barnes                 Unattached               11.53   2 
 14 Ma'atiana White              Unattached               12.29   2 
 
Event 54  50 Meter Dash F 9-10 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Ocean Brooks                 Unattached                8.59  
  2 Isaak Franklin               Nia TF Club               8.61  
  3 Mekhi Dearing-Walker         Elite Flyers              8.98  
  4 Spiwe Barnes                 Unattached                9.28  
  6 Donald Pettiway III          Unattached                9.97  
  7 Isaiah Hall                  Unattached               10.20  
  8 Fabian Reid                  Unattached               10.22  
 
Event 55  50 Meter Dash F 9-10 Years Old Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Aryanna Brown                WS Blue                   9.53   1 
  2 Rhezjene Barker              Unattached                9.91   2 
  3 London Brundige              God Speed                10.10   1 
  4 Paige Adams                  Just Blaze               10.18   1 
  5 Rose Bright                  Nia TF Club              10.77   1 
  6 Aniya Sanders                God Speed                10.80   1 
  7 Natalie Colston              Unattached               12.45   1 
 
Event 100  100 Meter Dash O 4-6 Year Olds Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Christopher Carter           Unattached               20.30   2 
  2 Cinsere Tucker               God Speed                21.40   2 
  3 Caleb Brown                  WS Blue                  21.47   2 
  4 E'Marrion Bishop             CS                       22.08   2 
  5 Grant Littleton              God Speed                22.70   1 
  6 Arthur Jordan                Unattached               23.10   2 
  7 Sha-Teek Rahmel Howze        Unattached               23.21   1 
  8 Jorden Mayfield              God Speed                23.59   2 
  9 Marcelle Reed Jr             Unattached               23.81   1 
 10 Justin Brewer II             Unattached               28.12   3 
 11 Nasir Williams               Unattached               30.69   3 
 12 Wisdom Osborne Harris        Unattached               31.17   1 
 
Event 101  100 Meter Dash O 4-6 Year Olds Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Joss Jones                   E Side Lions             19.32   1 
  2 Gambill De'Airan             E Side Lions             21.14   2 
  3 Rae'Lyiah Sylvester          Unattached               22.40   2 
  5 Aleigha Foster               Elite Flyers             23.23   1 
  6 Zaleah Thomas                God Speed                23.33   1 
  7 Isabelle Colston             Unattached               25.82   2 
  8 Mei'Lynn Reed                Unattached               26.14   1 
  9 Kendra Hall                  Unattached               27.08   1 
 10 Allison Colston              Unattached               38.57   2 
 
Event 102  100 Meter Dash A 7-8 Year Olds Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jarod Freeman                God Speed                15.65   3 
  2 Jalen Gray                   Elite Flyers             15.95   2 
  3 Elijah Brown                 WS Blue                  17.15   2 
  4 Frederick Harris Jr.         God Speed                17.73   1 
  5 Quentin Littleton            God Speed                18.19   1 
  6 Prince Buchanan              CS                       18.52   1 
  7 Jared Sadler                 Unattached               19.37   1 
  8 Freddie Miller               Unattached               20.95   2 
  9 Jeramiah Hall                Unattached               21.67   2 
 10 Luke Hall                    Unattached               22.52   3 
 11 Robert Frazier               Elite Flyers             24.60   2 
 
Event 103  100 Meter Dash A 7-8 Year Olds Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Kaleigha Andrews             Elite Flyers             17.13   2 
  2 Autumn Nelson                God Speed                17.95   3 
  3 Jade Bell                    God Speed                17.96   1 
  4 Alayah Brown                 E Side Lions             18.53   2 
  5 Za'Breya Goodman             Unattached               18.83   3 
  6 Michelle Baker               Just Blaze               18.99   1 
  7 Lillian Hyde-James           CS                       19.02   2 
  8 Siahnna Miller               Elite Flyers             19.32   3 
  9 Maddie O'Maddie              Just Blaze               19.94   2 
 10 Ja'Miah Washington           Elite Flyers             20.16   3 
 11 Maya Towns                   Unattached               20.68   3 
 12 Tynea Hunt                   Just Blaze               21.06   3 
 13 Courtlyn Frazier             Elite Flyers             21.13   1 
 14 Layla Barnes                 Unattached               23.05   2 
 15 Ma'atiana White              Unattached               25.26   2 
 
Event 104  100 Meter Dash F 9-10 Years Old Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Christien Franklin           Elite Flyers             16.43   2 
  2 Joseph Jones                 E Side Lions             16.49   1 
  3 Darian Barclay               Unattached               16.55   1 
  4 Ocean Brooks                 Unattached               16.67   1 
  5 Izeal Bullock                Unattached               17.47   4 
  6 Shannon Miller               Elite Flyers             17.52   2 
  7 Jeremiah Whitaker            Just Blaze               17.88   2 
  8 LaRafus Green Jr.            Unattached               17.93   3 
  9 Donald Pettiway III          Unattached               17.95   3 
 10 Aiden O'Malley               Just Blaze               18.43   4 
 11 Spiwe Barnes                 Unattached               18.65   3 
 12 Tyshawn Wilson               Unattached               18.88   2 
 13 Shermarion Thomas            Unattached               19.18   3 
 14 Jaaron Sadler                Unattached               20.07   3 
 15 Mekhi Dearing-Walker         Elite Flyers             22.26   2 
 16 Isaiah Hall                  Unattached               22.30   2 
 
Event 105  100 Meter Dash F 9-10 Years Old Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jada Kendrick                Elite Flyers             16.16   2 
  2 Olivia Harris                God Speed                16.30   3 
  3 Kamora Bates                 Elite Flyers             16.47   3 
  4 Morgan Foster                God Speed                16.61   1 
  5 Samiya Crockett              E Side Lions             17.16   3 
  6 Dallas Boone                 God Speed                17.38   1 
  7 Aryanna Brown                WS Blue                  18.72   3 
  8 Jahzara McGee-Burgess        Elite Flyers             19.17   2 
  9 Rhezjene Barker              Unattached               19.67   3 
 10 Paige Adams                  Just Blaze               19.73   2 
 11 Maryiah Dearing-Walker       Elite Flyers             19.83   2 
 12 Jade Robinson                Unattached               20.89   1 
 13 Rose Bright                  Nia TF Club              21.50   2 
 14 Dayona Gambill               E Side Lions             22.44   3 
 15 Aniya Sanders                God Speed                22.45   1 
 16 Yahneese Harris              Unattached               23.88   1 
 17 Natalie Colston              Unattached               24.99   2 
 
Event 106  100 Meter Dash M 11-12 Years Old Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Tristan Pratt                Just Blaze               14.25   2 
  2 Nicholas Young               Nia TF Club              14.72   2 
  3 Jamal Whitaker               Just Blaze               14.75   1 
  4 Amari Royster                Just Blaze               14.88   2 
  5 DiMario Bell                 Unattached               15.46   2 
  6 Jordan Ferby                 Just Blaze               16.43   2 
  7 Nehemiah Quinniey            Unattached               17.05   1 
  8 Dizareon Gambill             E Side Lions             17.63   2 
  9 Kaleob Jordan                Unattached               18.11   1 
 10 Dominyck Coleman             E Side Lions             18.21   1 
 11 Johnny Gambill               E Side Lions             18.71   1 
 
Event 107  100 Meter Dash M 11-12 Years Old Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jada Kenner                  Just Blaze               13.31   3 
  2 Samantha Payne               WS Blue                  14.60   2 
  3 Wynter Glenn                 Unattached               14.75   2 
  4 Kristian Baker               Just Blaze               14.94   1 
  5 Ay'Rianna Moore              Elite Flyers             15.03   2 
  6 Jasmine Kendrick             Elite Flyers             15.17   2 
  7 Skye Hawkins                 Just Blaze               15.31   1 
  8 Sarai Arlee Betha            Unattached               15.80   1 
  9 Rae'vin Gaymon               Unattached               15.83   3 
 10 Kiara Hall                   Unattached               17.28   2 
 11 Marisa Gachette              God Speed                17.35   1 
 12 Starmony Monroe              Elite Flyers             18.19   2 
 13 Azarihuna Simon              E Side Lions             19.26   1 
 14 Mariah Barnes                Unattached               24.30   3 
 
Event 108  100 Meter Dash J 13-14 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Amir Hutchinson              Unattached               12.78  
  2 Mekhi Edwards                Just Blaze               13.40  
  3 Caleb Tillman                Nia TF Club              14.28  
  4 James Whitaker               Just Blaze               14.80  
  5 Dylan Taggart                Unattached               16.85  
 
Event 109  100 Meter Dash J 13-14 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Diamen Mayfield              God Speed                13.55  
  2 Nevaeh Paker                 Just Blaze               13.69  
  3 Jasmine Mings                WS Blue                  13.96  
  4 Payton Payne                 WS Blue                  15.35  
  5 Diamond Cook                 Unattached               17.36  
  6 Yahbrinna Brown-McReynol     Unattached               17.93  
  7 Mariah Peterson              Unattached               19.79  
 
Event 110  100 Meter Dash I 15-16 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Travis Kelly                 WS Blue                  11.97  
  2 D'Angelo Shankle             Unattached               12.61  
  3 Husoon Lawrence              Unattached               12.65  
  4 Tyrese Hall                  Unattached               13.49  
  5 Xavier Washington            Unattached               13.58  
 
Event 111  100 Meter Dash I 15-16 Years Old Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Nia Stevens                  Unattached               12.67   1 
  2 Kristan Ross                 God Speed                12.90   2 
  3 Skye Pratt                   Just Blaze               13.53   1 
  4 Sara Puskar                  WS Blue                  13.91   2 
  5 Genevieve Arnold             WS Blue                  14.28   2 
  6 Chalise Brundige             God Speed                14.35   1 
  7 Madeline Freeland            WS Blue                  14.87   2 
  8 Sameri Mbili                 Elite Flyers             15.26   2 
  9 Yahnia Brown-McReynolds      Unattached               16.84   1 
 
Event 112  100 Meter Dash P 17-18 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Peter Borzillieri            WS Blue                  11.43  
  2 Noah Reed-Eason              Unattached               12.51  
 
Event 141  100 Meter Hurdles I 15-16 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Justice Bell                 God Speed                17.73  
  2 Chalise Brundige             God Speed                20.15  
 
Event 143  100 Meter Hurdles J 13-14 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
 -- Kendall Mariacher            WS Blue                     DQ  
 
Event 144  110 Meter Hurdles I 15-16 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Aaron Jones                  Unattached               16.50  
 
Event 200  200 Meter Dash O 4-6 Year Olds Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Christopher Carter           Unattached               46.67  
  2 E'Marrion Bishop             CS                       47.27  
  3 Cinsere Tucker               God Speed                51.71  
 
Event 201  200 Meter Dash O 4-6 Year Olds Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Joss Jones                   E Side Lions             42.41  
  2 Gambill De'Airan             E Side Lions             47.50  
  3 Tepo Nimely                  God Speed                54.48  
  4 Kendra Hall                  Unattached             1:01.80  
 
Event 202  200 Meter Dash A 7-8 Year Olds Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jalen Gray                   Elite Flyers             35.38   1 
  2 Joseph Jones                 E Side Lions             36.59   2 
  3 Quentin Littleton            God Speed                37.87   1 
  4 Frederick Harris Jr.         God Speed                37.98   1 
  5 Prince Buchanan              CS                       39.43   1 
  6 Shannon Miller               Elite Flyers             45.69   2 
  7 Mekhi Dearing-Walker         Elite Flyers             49.72   2 
  8 Jeramiah Hall                Unattached               54.36   1 
  9 Luke Hall                    Unattached               56.65   1 
 10 Robert Frazier               Elite Flyers             58.90   2 
 
Event 203  200 Meter Dash A 7-8 Year Olds Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Kaleigha Andrews             Elite Flyers             37.21   1 
  2 Alayah Brown                 E Side Lions             39.72   2 
  3 Jade Bell                    God Speed                40.34   1 
  4 Maddie O'Maddie              Just Blaze               40.79   1 
  5 Za'Breya Goodman             Unattached               41.03   1 
  6 Tynea Hunt                   Just Blaze               42.17   2 
  7 Ja'Miah Washington           Elite Flyers             44.69   1 
  8 Siahnna Miller               Elite Flyers             46.55   1 
  9 Maya Towns                   Unattached               47.11   2 
 10 Kamora Bates                 Elite Flyers             47.41   2 
 
Event 204  200 Meter Dash F 9-10 Years Old Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Shannon Miller               Elite Flyers             32.98   2 
  2 Ayden Henderson              God Speed                33.00   2 
  3 Jamarrius Bolden             E Side Lions             34.13   2 
  4 Brenton Baker                Just Blaze               34.94   1 
  5 Gabriel Dalieh               God Speed                35.11   2 
  6 Nicholas Young               Nia TF Club              35.13   2 
  7 Jeremiah Whitaker            Just Blaze               39.21   1 
  8 Isaiah Hall                  Unattached               45.92   1 
  9 Mekaih Patterson             Unattached               46.13   1 
 
Event 205  200 Meter Dash F 9-10 Years Old Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Olivia Harris                God Speed                34.30   1 
  2 Kamora Bates                 Elite Flyers             34.95   2 
  3 Dallas Boone                 God Speed                37.23   2 
  4 Samiya Crockett              E Side Lions             37.85   2 
  5 Morgan Foster                God Speed                38.90   1 
  6 Jahzara McGee-Burgess        Elite Flyers             42.38   2 
  7 Paige Adams                  Just Blaze               42.73   1 
  8 Maryiah Dearing-Walker       Elite Flyers             43.58   1 
  9 Jade Robinson                Unattached               49.00   1 
 10 London Brundige              God Speed                49.63   2 
 11 Dayona Gambill               E Side Lions             57.38   1 
 
Event 206  200 Meter Dash M 11-12 Years Old Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Tristan Pratt                Just Blaze               29.90   2 
  2 Tyree Moore                  Elite Flyers             30.08   2 
  3 Nicholas Young               Nia TF Club              30.68   2 
  4 Amari Royster                Just Blaze               31.00   1 
  5 Jamal Whitaker               Just Blaze               32.56   2 
  6 DiMario Bell                 Unattached               34.07   2 
  7 Jordan Ferby                 Just Blaze               35.39   1 
  8 Dizareon Gambill             E Side Lions             37.60   1 
  9 Johnny Gambill               E Side Lions             39.22   1 
 10 Dominyck Coleman             E Side Lions             43.24   2 
 
Event 207  200 Meter Dash M 11-12 Years Old Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jada Kenner                  Just Blaze               27.04   3 
  2 Jasmine Kendrick             Elite Flyers             31.30   3 
  3 Skye Hawkins                 Just Blaze               31.66   3 
  4 Ay'Rianna Moore              Elite Flyers             31.74   1 
  5 Kristian Baker               Just Blaze               32.02   1 
  6 Kennedy Adams                Just Blaze               34.78   3 
  7 Kiara Hall                   Unattached               35.77   1 
  8 Marisa Gachette              God Speed                39.95   1 
  9 Starmony Monroe              Elite Flyers             42.49   3 
 10 Azarihuna Simon              E Side Lions             42.62   1 
 
Event 208  200 Meter Dash J 13-14 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Amir Hutchinson              Unattached               25.70  
  2 Mekhi Edwards                Just Blaze               27.75  
  3 Casey Swiatek                WS Blue                  28.49  
  4 Caleb Tillman                Nia TF Club              28.55  
  5 James Whitaker               Just Blaze               30.91  
  6 Max Whitton                  Just Blaze               32.96  
  7 Dylan Taggart                Unattached               35.19  
 
Event 209  200 Meter Dash J 13-14 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Diamen Mayfield              God Speed                27.38  
  2 Nevaeh Paker                 Just Blaze               27.76  
  3 Kayla Hall                   Unattached               29.86  
  4 Yahbrinna Brown-McReynol     Unattached               41.53  
 
Event 210  200 Meter Dash I 15-16 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Alhagie Sesay                Unattached               24.92  
  2 D'Angelo Shankle             Unattached               25.00  
  3 Miles Hunter                 Unattached               25.68  
  4 Husoon Lawrence              Unattached               26.26  
  5 Tyrese Hall                  Unattached               27.50  
  6 Nathaniel Townsend           Nia TF Club              29.20  
 
Event 211  200 Meter Dash I 15-16 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Nia Stevens                  Unattached               25.95  
  2 Kristan Ross                 God Speed                26.17  
  3 Skye Pratt                   Just Blaze               28.09  
  4 Justice Bell                 God Speed                29.08  
  5 Chalise Brundige             God Speed                31.19  
  6 Yahnia Brown-McReynolds      Unattached               37.25  
 
Event 212  200 Meter Dash P 17-18 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Peter Borzillieri            WS Blue                  23.03  
  2 Noah Reed-Eason              Unattached               25.78  
  3 Cullen Tonge                 WS Blue                  26.63  
 
Event 400  400 Meter Dash O 4-6 Year Olds Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Christopher Carter           Unattached             1:56.00  
  2 Cinsere Tucker               God Speed              2:12.00  
 
Event 402  400 Meter Dash A 7-8 Year Olds Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Joseph Jones                 E Side Lions           1:18.16  
  2 Quentin Littleton            God Speed              1:30.14  
  3 Aurelio (Leo) Lugo           Unattached             1:34.01  
 
Event 403  400 Meter Dash A 7-8 Year Olds Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Maddie O'Maddie              Just Blaze             1:30.46  
  2 Ja'Miah Washington           Elite Flyers           1:34.39  
  3 Jade Bell                    God Speed              1:37.77  
  4 Autumn Nelson                God Speed              1:38.95  
 
Event 404  400 Meter Dash F 9-10 Years Old Boys
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Gabriel Dalieh               God Speed              1:15.96   2 
  2 Ayden Henderson              God Speed              1:19.60   2 
  3 Christien Franklin           Elite Flyers           1:27.53   2 
  4 Shannon Miller               Elite Flyers           1:41.81   1 
  5 Matthew Towns                God Speed              1:53.19   1 
 
Event 405  400 Meter Dash F 9-10 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Olivia Harris                God Speed              1:18.43  
  2 Jada Kendrick                Elite Flyers           1:27.48  
  3 Jade Robinson                Unattached             1:44.36  
  4 London Brundige              God Speed              1:54.70  
  5 Yahneese Harris              Unattached             3:09.07  
 
Event 406  400 Meter Dash M 11-12 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Tyree Moore                  Elite Flyers           1:02.00  
  2 Luke Adams                   Just Blaze             1:03.00  
  3 Dizareon Gambill             E Side Lions           1:04.00  
  4 Jamal Whitaker               Just Blaze             1:05.00  
  5 Johnny Gambill               E Side Lions           1:06.00  
  6 Dominyck Coleman             E Side Lions           1:07.00  
 
Event 407  400 Meter Dash M 11-12 Years Old Girls
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Jada Kenner                  Just Blaze             1:01.07   1 
  2 Ay'Rianna Moore              Elite Flyers           1:10.48   2 
  3 Kristian Baker               Just Blaze             1:11.38   1 
  4 Kennedy Adams                Just Blaze             1:14.92   1 
  5 Melia Towns                  God Speed              1:18.41   2 
  6 Kiara Hall                   Unattached             1:20.95   2 
  7 Zeruiah Shadwick             God Speed              1:21.47   1 
  8 Maria Borzillieri            WS Blue                1:23.89   1 
  9 Marisa Gachette              God Speed              1:32.21   1 
 10 Azarihuna Simon              E Side Lions           1:32.44   2 
 11 Starmony Monroe              Elite Flyers           1:43.12   1 
 
Event 408  400 Meter Dash J 13-14 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Amir Hutchinson              Unattached             1:01.24  
  2 Mekhi Edwards                Just Blaze             1:05.70  
  3 Max Whitton                  Just Blaze             1:05.75  
  4 James Whitaker               Just Blaze             1:10.43  
  5 Conner Vanderlip             WS Blue                1:24.43  
 
Event 409  400 Meter Dash J 13-14 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Nevaeh Paker                 Just Blaze             1:02.01  
  2 Diamen Mayfield              God Speed              1:02.76  
  3 Kayla Hall                   Unattached             1:10.44  
  4 Yahbrinna Brown-McReynol     Unattached             1:37.12  
  5 Diamond Cook                 Unattached             1:52.71  
 
Event 410  400 Meter Dash I 15-16 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Aaron Jones                  Unattached               55.00  
  2 D'Angelo Shankle             Unattached               56.32  
  3 Gavin Kropidlowski           Just Blaze             1:09.97  
 
Event 411  400 Meter Dash I 15-16 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kristan Ross                 God Speed                58.97  
  2 Nia Stevens                  Unattached             1:00.49  
  3 Natalia Suska                Nia TF Club            1:04.06  
  4 Justice Bell                 God Speed              1:06.46  
 
Event 412  400 Meter Dash P 17-18 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Noah Reed-Eason              Unattached               58.81  
 
Event 413  400 Meter Dash P 17-18 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Destiny Giola                WS Blue                1:13.67  
 
Event 502  4x100 Meter Relay A 7-8 Year Olds Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 God Speed  'A'                                      1:22.80  
     1) Frederick Harris Jr.            2)                                
 
Event 503  4x100 Meter Relay A 7-8 Year Olds Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Just Blaze  'A'                                     1:23.09  
  2 East Side Lions  'A'                                1:23.18  
     1) Alayah Brown                    2) Samiya Crockett                
 
Event 504  4x100 Meter Relay F 9-10 Years Old Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 God Speed  'A'                                      1:04.92  
 
Event 505  4x100 Meter Relay F 9-10 Years Old Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 God Speed  'A'                                      1:15.88  
     1) Morgan Foster                   2)                                
 
Event 506  4x100 Meter Relay M 11-12 Years Old Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Just Blaze  'A'                                     1:01.32  
     1) Luke Adams                      2) Tristan Pratt                  
     3) Jamal Whitaker                  4)                                
 
Event 507  4x100 Meter Relay M 11-12 Years Old Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Just Blaze  'A'                                       57.95  
 
Event 508  4x100 Meter Relay J 13-14 Years Old Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Just Blaze  'A'                                       55.10  
     1) James Whitaker                  2)                                
 
Event 510  4x100 Meter Relay I 15-16 Years Old Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Unattached  'A'                                       46.93  
     1) D'Angelo Shankle                2) Aaron Jones                    
     3) Miles Hunter                    4) Alhagie Sesay                  
 
Event 511  4x100 Meter Relay I 15-16 Years Old Girls
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 God Speed  'A'                                        50.97  
  2 Just Blaze  'A'                                       56.16  
 
Event 601  4x400 Meter Relay I 13-14 Years Old Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Just Blaze  'A'                                     4:37.64  
     1) Jack Lenz                       2) Max Whitton                    
     3) Mekhi Edwards                   4)                                
 
Event 603  4x400 Meter Relay F 9-10 Years Old Boys
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Just Blaze  'A'                                     6:18.83  
     1) Jeremiah Whitaker               2) Janek Mcleod                   
     3) Aiden O'Malley                  4) Brenton Baker                  
 
Event 802  800 Meter Dash A 7-8 Year Olds Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Jalen Gray                   Elite Flyers           3:20.95  
 
Event 804  800 Meter Run F 9-10 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brenton Baker                Just Blaze             2:56.82  
  2 Janek Mcleod                 Just Blaze             3:35.64  
  3 Brady Holulan                Unattached             4:20.10  
 
Event 806  800 Meter Run M 11-12 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Luke Adams                   Just Blaze             2:53.89  
 
Event 807  800 Meter Run M 11-12 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Noel Barlette                WS Blue                3:02.12  
 
Event 808  800 Meter Run J 13-14 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Jack Lenz                    Just Blaze             2:32.78  
  2 Max Whitton                  Just Blaze             2:33.36  
 
Event 809  800 Meter Run J 13-14 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Garber Bright                Nia TF Club            3:19.63  
 
Event 810  800 Meter Run I 15-16 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Natalia Suska                Nia TF Club            2:52.42  
  2 Alanna Krug                  Unattached             3:03.71  
 
Event 811  800 Meter Run I 15-16 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Derek Dean                   CS                     2:14.07  
 
Event 812  800 Meter Run P 17-18 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Libby Benzer                 Just Blaze             2:41.19  
  2 Destiny Giola                WS Blue                3:01.22  
 
Event 848  Long Jump O 4-6 Year Olds Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sha-Teek Rahmel Howze        Unattached            11-02.00  
  2 E'Marrion Bishop             CS                     4-05.00  
  3 Journey Murray               Unattached             4-04.00  
  4 Nasir Williams               Unattached             3-09.00  
  5 Tiernan O'Malley             Just Blaze             3-07.00  
  6 Arthur Jordan                Unattached             2-04.00  
 
Event 849  Long Jump O 4-6 Year Olds Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Rae'Lyiah Sylvester          Unattached             5-00.00  
  2 Isabelle Colston             Unattached             4-07.00  
  3 Mei'Lynn Reed                Unattached             2-11.00  
 
Event 850  Long Jump A 7-8 Year Olds Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Jarod Freeman                God Speed              8-06.00  
  2 Gabriel Dalieh               God Speed              8-03.00  
  3 Aurelio (Leo) Lugo           Unattached             7-06.50  
  4 Owen Reid                    Unattached             5-09.00  
 -- Freddie Miller               Unattached                FOUL  
 
Event 851  Long Jump A 7-8 Year Olds Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Maya Towns                   Unattached             7-07.00  
  2 Lillian Hyde-James           CS                     6-07.00  
  3 Autumn Nelson                God Speed              6-04.00  
  4 Nasya Williams               Unattached             4-11.00  
  5 Ma'atiana White              Unattached             4-10.00  
  6 Tynea Hunt                   Just Blaze             4-07.00  
 
Event 853  Long Jump F 9-10 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Izeal Bullock                Unattached            10-08.00  
  2 Janek Mcleod                 Just Blaze             9-04.50  
  3 Ocean Brooks                 Unattached             8-08.00  
  4 Shermarion Thomas            Unattached             7-10.00  
  5 Spiwe Barnes                 Unattached             7-05.50  
  6 Tyshawn Wilson               Unattached             7-01.50  
  7 Fabian Reid                  Unattached             6-01.00  
  8 Matthew Towns                God Speed              5-07.50  
 
Event 854  Long Jump F 9-10 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kamora Bates                 Elite Flyers          10-09.00  
  2 Jada Kendrick                Elite Flyers          10-00.00  
  3 Dallas Boone                 God Speed              9-11.00  
  4 Rhezjene Barker              Unattached             7-06.00  
  5 Rose Bright                  Nia TF Club            5-07.00  
  6 Natalie Colston              Unattached             4-07.00  
 
Event 855  Long Jump M 11-12 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Tristan Pratt                Just Blaze            13-08.50  
  2 DiMario Bell                 Unattached            13-07.50  
  3 Amari Royster                Just Blaze            13-00.50  
  4 Tyree Moore                  Elite Flyers          12-06.00  
  5 Jordan Ferby                 Just Blaze            11-02.00  
  6 Luke Adams                   Just Blaze            11-01.00  
  7 Nicholas Young               Nia TF Club            9-03.00  
  8 Kaleob Jordan                Unattached             9-02.50  
  9 Nehemiah Quinniey            Unattached             7-09.50  
 10 Anthony Cummings Jr.         Unattached             5-00.00  
 
Event 856  Long Jump M 11-12 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Samantha Payne               WS Blue               13-04.00  
  2 Jasmine Kendrick             Elite Flyers          12-09.00  
  3 Maria Borzillieri            WS Blue               11-05.00  
  4 Kristian Baker               Just Blaze            10-11.00  
  5 Melia Towns                  God Speed             10-10.00  
  6 Kennedy Adams                Just Blaze            10-04.00  
  7 Skye Hawkins                 Just Blaze            10-03.00  
  8 Mariah Barnes                Unattached             5-08.00  
 
Event 857  Long Jump J 13-14 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dylan Taggart                Unattached            11-00.00  
 
Event 861  Long Jump P 17-18 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Peter Borzillieri            WS Blue               22-01.50  
 
Event 871  Javelin Throw A 7-8 Year Olds Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Jared Sadler                 Unattached               25-03  
 
Event 873  Javelin Throw F 9-10 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 LaRafus Green Jr.            Unattached               64-07  
  2 Shermarion Thomas            Unattached               58-02  
  3 Aiden O'Malley               Just Blaze               44-05  
  4 Spiwe Barnes                 Unattached               39-07  
  5 Darian Barclay               Unattached               38-00  
  6 Izeal Bullock                Unattached               33-04  
  7 Jaaron Sadler                Unattached               29-01  
 
Event 874  Javelin Throw F 9-10 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Aniya Sanders                God Speed                36-10  
 
Event 886  Shot Put J 13-14 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Mariah Peterson              Unattached            13-04.00  
 
Event 887  Shot Put I 15-16 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Will Gross                   Unattached            40-07.00  
  2 Charles Morrison             Unattached            32-04.00  
  3 Stuart Mcleod                Just Blaze            28-09.50  
 
Event 890  Javelin Throw O 4-6 Year Olds Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Tiernan O'Malley             Just Blaze               26-10  
 -- Khenton McMillan             God Speed                   ND  
 -- Jayden Harris                Unattached                  ND  
 -- Braedon McMillan             God Speed                   ND  
 
Event 891  Javelin Throw O 4-6 Year Olds Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Zaleah Thomas                God Speed                 6-03  
  2 Macaiah Brundige             God Speed                 2-00  
 
Event 904  1500 Meter Run F 9-10 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brenton Baker                Just Blaze             5:46.19  
  2 Janek Mcleod                 Just Blaze             6:59.25  
 
Event 907  1500 Meter Run M 11-12 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Noel Barlette                WS Blue                5:46.09  
 
Event 908  1500 Meter Run J 13-14 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Garber Bright                Nia TF Club            7:07.60  
 
Event 909  1500 Meter Run J 13-14 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Jack Lenz                    Just Blaze             5:16.02  
 
Event 910  1500 Meter Run I 15-16 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Alanna Krug                  Unattached             6:26.22  
 
Event 912  1500 Meter Run P 17-18 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Libby Benzer                 Just Blaze             5:28.88  
 
Event 913  1500 Meter Run P 17-18 Years Old Boys
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Seth Fonda                   Unattached             4:30.43  
  2 Cullen Tonge                 WS Blue                4:42.40  
 
Event 956  3000 Meter Run O 15-16 Years Old Girls
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Grace Harrington             WS Blue               12:45.20